המלצות

ליטל מספרת

אמנם עברו שלושה חודשים מאז הטיפול שלי אצל מרגו אבל עכשיו אחרי שהתאוששתי מהלידה הייתי חייבת לכתוב:) הגעתי למרגו בשבוע 41 בלחץ והסטריה מלידה שלא מגיעה... מאוד רציתי ללדת טבעי ללא זירוזים והרופאים מאוד לחצו. הטיפול הרפלקסולוגי היה מרגיע, נעים ומשרה שלווה, נסעתי הביתה כשאני מרגישה משוחררת והרבה פחות במתח. בלילה, יממה אחרי הטיפול הגיעו צירים:) תודה רבה מרגו, שולחת חיבוק.

אנה מספרת

הלידה השניה שלי הייתה טראומטיית עד כדי כך שלקח לי 10 שנים כדי לאזור אומץ להיכנס להריון שוב. המחשבות על הכאב שחוויתי לא הניחו לי בכל השנים הללו. מאז שנודע לי על ההריון החלטתי שאני מוכנה ללדת רק בקיסרי עם הרדמה כללית. כל כך היה גדול הפחד. לאט לאט הראש הבין שזה לא הפתרון, אך הפחד מכאב בלידה היה ענק כל כך ולא ידעתי מה לעשות איתו. 
 הדולה שלי המליצה לי לפנות למרגו לעיבוד לידה, עבודה עם פחדים והכנה לקראת הלידה הקרבה. תוך 3 מפגשים הפחד שינה צורה והפך לסקרנות וציפיה לקראת הלידה. בצורה מופלאה מרגו החזירה לי את האמונה שאני מסוגלת ללדת ללא פחד נוראי מלידה ומבתי חולים ואני מודה לה על כך מעומק ליבי.

מלינה מספרת על סדנת רפלקסולוגיה לדולות

מרגו מודה לך על כל הידע שהעברת לנו, אך גם על ההקשבה,הסבלנות והאדיבות. הייתה סדנא מעשירה ומעניינת. יצאתי עם חשק ללמוד ממך ואיתך עוד.

א' מספרת על עיבוד חווית לידה והכנה ללידה

אני רוצה להודות למרגו על זה שהיא עזרה לי להאמין מחדש שאוכל ללדת בעצמי ולהשתחרר מהפחדים. הלידה השנייה שלי הייתה מאוד טראומטית ובמשך 10 שנים לאחר מכן לא עזב אותי פחד בפני כאב ובתי חולים. כאשר סוף סוף החלטתי להביא עוד ילד לעולם, מיד אמרתי שזה יהיה רק בקיסרי בהרדמה כללית. לאט לאט התחלתי להבין שאני כן רוצה ללדת לידה טבעית, אך לא ידעתי מה לעשות עם הפחד העצום. מרגו הצליחה תוך כמה פגישות לשחרר אותי מהפחד הזה, התמלאתי בביטחון ובצפייה נעימה ללידה.  

איריס מספרת על לווי לידה לאחר קיסרי

אני לא יכולה לתאר בכלל את הלידה המדהימה שלנו בלעדיך!!!

 הליווי הנכון והמדוייק לנו כל כך,  הנוכחות המעצימה שלך,  מי שאת היו כל כך משמעותיים עבורינו.

הייתה לידה מדהימה ביותר. יותר טוב מכל דמיון וחלום. עדיין לא מעכלים. תודה תודה תודה.

ויב"ק היי!!!! 

פולינה מספרת על טיפול עידוד לידה

הזמנתי את מרגו לטיפול ברפלקסולוגיה בשבוע 40+5, כל כך רציתי כבר ללדת והצירים לא מיהרו להתקדם...

אחרי הטיפול המצוין של מרגו ששיחרר מאוד גם פיסית וגם נפשית  - הייתי פשוט חייבת לטופס לבית חולים כדי ללדת!

הלידה הייתה מהירה ומצוינת. תודה רבה לך מרגו על החלק שלך בסיפור הלידה המוצלח שלי!

לידר מספרת

מרגו מטפלת רגישה ומיוחדת

חוויתי אותה לפני שנים בטיפול גוף נפש שנגע בי עמוק.  ממליצה בחום.

נריה מספרת על עיבוד חווית לידה

הגעתי לעיבוד לידה. המפגש היה נעים ומכיל.

מרגו האירה את עיני ועזרה לי להגיע לתובנות שניתן לעבוד איתן.

ממליצה בחום.

אינה מספרת על טיפול ב- PMS

פניתי למרגו בעקבות מחזור לא סדיר לאחר הלידה השניה ו - PMS שהיה נמשך !שבועיים! לפני כל מחזור. הגניקולוגית שלי הסבירה לי שאין מה לעשות עם זה כל עוד אני מניקה ונשארתי די חסרת אונים במצב שממש פגע באיכות חיי. להיות עצבנית במשך שבועיים (PMS) עם שני ילדים קטנים בבית זה לא משהו שיכולתי להרשות לעצמי והתחלתי לחפש אלטרנטיבות. טיפול אחד יחיד של מרגו פתר לי את הבעיה! חזרתי מהטיפול רגועה, כעבור כמה ימים קיבלתי מחזור ומאז הוא סדיר כמו שלא היה לעולם. ‏אני כן מרגישה שינויים במצב רוח לפני שהמחזור מגיע, אבל למשך יום-יומיים וזה משהו שאני יכולה לגמרי לשלוט בו.

מרגו קשובה ועדינה להפליא וכ"כ יודעת מה היא עושה.

מומלצת בחום! המון המון תודה, מרגו!

מאיה מספרת על לווי הריון

תודה על הכל. על שנתת לי להרגיש שאני מסוגלת.. על שיכוך הכאבים של הצירים הלא סדירים וכמובן על האוזן הקשבתי. ממליצה בחום ענק

אירינה מספרת על לווי הריון

ממש חיכיתי למפגשים ויצאתי ממך רגועה ומאושרת כל פעם. עזרת לי להגיע ללידה שדמיינתי לעצמי. 

הרגשתי כל כך טוב במהלך ההריון שיש לי את מרגו עם נוכחותה התומכת ומלאת האהבה. וגם היית עבורי עוזן קשבת וידיים של קוסמת. 

כל מפגש של רפלקסולוגיה + שיחה היה מרפא אותי מכאבים, דאגות וחרדות בגלל בעיה רפואית שרופים הפחידו אות.

ממש חיכיתי למפגשים ויצאתי ממך רגועה ומאושרת כל פעם. עזרת לי להגיע ללידה שדמיינתי לעצמי. תודה תודה מאיתנו!

ליזה מספרת על עידוד לידה

מרגו, אני מודה לך מאוד על כך שנתת לי שלווה ובטחון על הלידה הצפויה. היתי מאוד צריכה שהלידה תתחיל לבד ללא זירוז כימי. באותו ערב לאחר הטיפול כבר הרגשתי משהו מושך קצת ברחם. ולמחרת בערב אחרי טיפול רפלקסולוגי של מרגו כבר ילדתי! כשהלכתי לטיפול לא באמת האמנתי שהוא יניע את העניינים. זאת היתה הפתעה מדהימה בשבילי. גם כשהייתי במחלקת טרום לידה שוחחתי עם מרגו בטלפון והיא נתנה לי כמה עצות טובות איך לפתח את הצירים. כל מה שאמרה עזר לי ואחרי 3 שעות ילדתי בלידה טבעית. מרגו, כבר אמרתי לך שאת פשוט קוסמת:)