לפני הריון

טיפול ולווי במקרה של קושי בכניסה להריון

כניסה להריון יכולה להוות הליך ארוך ומתסכל. עשרות אחוזים מהנשים סובלות מקושי בכניסה להריון. באמצעות רפלקסולוגיה ולתרפיה מוכוונת לידה (B.O.T.) ללווי רגשי, אפשר לעזור לגוף והנפש לקראת ההפריה (בין אם טבעית או לא)  וקליטת ההריון. מחקרים מראים שטיפולים רפלקסולוגיים מעלים את הסיכויים לכניסה להריון בריא.

הטיפולים יהיו בצמוד למחזור החודשי של האישה בכדי ליצור את התנאים האופטימליים להיקלטות הריון. יכללו עבודה עם כל מה שעולה בתקופה הזאת ברמה פיזית או רגשית. הקלה על תופעות לוואי לאחר טיפולי הפריה, זהוי כלים ומשאבים שיעזרו.  לווי בהתלבטויות סביב התהליך שלעיתים עולות. 

טיפול ראשון נמשך כשעה וחצי וכולל גם תשאול ואבחון לפי כפות רגליים. המפגשים הבאים בני כשעה, פעם בשבוע.

טיפול ולווי במקרה של הפלות חוזרות

סדרה של טיפולים רפלקסולוגיים בשילוב טכניקות מעולם תרפיה מוכוונת לידה B.O.T.במטרה לשמור על הריון בריא. מומלץ להתחיל את סדרת הטיפולים לפני ההריון הבא, כדי לחזק את הגוף, להגיע לאיזון הורמונלי, בהתאם לצורך לעבד חוויות של הפלות קודמות או  בחינת כל דבר אחר שרלונטי לקראת ההריון הבא. המשך הטיפולים לאחר כניסה להריון.

התהליך הטיפולי עוזר לכניסה להריון כאשר הגוף והנפש מוכנים יותר לקראת ההריון, מה שמגביר את הסיכויים להריון בריא ותחושה פיזית ורגשית טובה יותר לקראת ובמהלך ההריון.

 טיפול ראשון נמשך כשעה וחצי וכולל תשאול ואבחון מלא. טיפולים הבאים בני כשעה פעם בשבוע.